fbpx

Pozíció leírása:

Több műszakos munkarendbe keresünk gépkezelő operátor és raktáros munkakörbe új kollégákat!

Feladatok:

Alapanyagok és beérkező alapanyagok érkeztetése, mintázása, címkézése, megfelelő tárhelyre szállítása
Gyártóberendezések folyamatos működtetése, felügyelete
Gépek alapanyaggal való ellátása, a technológiai előírások és kezelési utasítások betartása mellett

Amit kínálunk:

Kiemelkedő bérezés
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
40%-os éjszakai műszakpótlék, 50% vasárnapi pótlék, 5% folyamatos műszakpótlék
Teljesítménybónusz
Cafeteria Bruttó 34000 Ft
Medicover magán egészségszolgáltatás
kedvezményes étkezés lehetőség
Ingyenes céges buszjáratok: Szeged-Deszk-Klárafalva-Ferencszállás-Kiszombor-Szőreg Hódmezővásárhely-Szikáncs-Földeák Mezőkovácsháza-Végegyháza-Mezőhegyes-Pitvaros-Csanádpalota-Kövegy Nagylak-Magyarcsanád-Apátfalva
Útiköltség térítés: bérlet 86 %-a, autó esetén 30 Ft/km
Háromműszakos munkarend hétfőtől vasárnapig 8 órában (5:50-13:50, 13:50-21:50, 21:50-5:50) (4 nap délelőtt -1 nap pihenő – 4 nap délután – 1 nap pihenő – 4 nap éjszaka – 2 nap pihenő (48 óra))

Elvárások:

Raktáros munkakör esetén érvényes targoncavezetői engedély (3312, 3313, 3324)
Gépkezelő munkakör esetén alapszintű számítógépes ismeretek, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.