fbpx

Pozíció leírása:

Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok:

A bevonatolások előkészítése a termékek maszkolásával, szemcseszórásával a használt technológiának megfelelően
A bevonatolt termékek utómunkáinak, tisztításának megtanulása
Sikeres gépkezelői vizsga esetén a gépek beállítása, működtetése, felügyelete a szükséges átállásokkal és ezekkel járó szerelésekkel együtt
A gépkezelői napi gépállapot ellenőrzése

Amit kínálunk:

Bérezés: megegyezés szerint, bérigény benyújtásával
Cafetéria juttatás a belépés napjától, br. 30-35.000 Ft
Munkaidő: Folyamatos műszak: 4 nap munka (2 nap 6:00-18:00, 2 nap 18:00-6:00), 4 nap pihenőnap
Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 50%
Étkezési támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
Utazási költségtérítés autóra: kiemelkedő összegű km támogatás
Céges buszjárat számtalan településről: Budapest,Fót, Dunakeszi, Csomád, Gödöllő, Szada, Domony, Fótliget, Göd, Sződliget, Vác, Csörög, Vácduka, Váchartyán,Vanyarc, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Vácegres, Erdőkertes, Kálló, Pásztó, Erdőtarcsa, Verseg, Kartal, Aszód, Iklad,Őrbottyán, Palotás, Héhalom, Dány, Nagykökényes, Heréd, Szűcsi, Rózsaszentmárton, Petőfibánya, Selyp, Lőrinczi, Apc, Zagyvaszántó, Tura, Hatvan, Kerekharaszt, Ecséd, Hort, Jászfényszaru, Boldog, Vácszentlászló, Valkó, Galgahévíz, Bag, Hévízgyörk, Domonyvölgy, Zsámbok, Isaszeg
Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
Kiemelkedő szakmai környezet, Karrierút
Konditerem

Elvárások:

Valamilyen gépi megmunkáló végzettség/ipari szakmunkás bizonyítvány

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.