fbpx
A jelentkezés lezárva

Pályázati felhívás
Gondnoki munkakör betöltésére

A Gézengúz Alapítvány a Születési Károsultakért 1990-ben a születés körüli időszakban kialakuló vagy veleszületetten sérült csecsemők és kisgyermekek gyógyítása, rehabilitációja érdekében jött létre. Egyedülálló tevékenységének köszönhetően évente több mint 3000 gyermeket és családot támogat, segít országos ellátási rendszerével.

Az Alapítvány a Cseppek Háza – Budakalászi Központi Intézetébe gondnoki munkakör betöltésére az alábbiak szerint várja a jelentkezéseket:

Feladat:
·         Az épület üzemképességének, napi működésének biztosítása, őrzése

·         Az intézmény és a hozzá tartozó kert tisztántartása, gondozása

·         Az épületben található medence üzemeltetése

Elvárások:

·         Alapszintű számítógépes ismeret

·         Műszaki érzék

·         Felelősségteljes személyiség

·         Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

·         Megbízhatóság

Előny:
·         Műszaki végzettség

·         Uszoda gépész végzettség

Amit kínálunk:
·         Kiváló munkahelyi légkör, összetartó munkaszervezet

Munkavégzés helye:
·         Budakalász

Munkaidő:
·         Teljes munkaidő vagy akár rész munkaidő

·         Változó munkarend

·         Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk a gezenguz@gezenguz.hu címre.

Tárgy rovatban kérjük feltűntetni: „Gondnok”