1997 óta működő zuglói márkafüggetlen gumiszerviz megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GUMISZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

Megbízhatóság, pontos munkavégzés, udvariasság, tisztelettudás, alkalmazkodóképesség

Jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Értékesítési gyakorlat

Számlázási ismeretek

Jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:

Gumiabroncsok cseréjének-, defektjavításának szakszerű végrehajtása

Tárolt kerekek, gumik kezelése

A munkabiztonsági követelmények betartása

A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:

Nettó 400.000 Ft-os fizetés + borravaló (hétköznap, 8-17 óra közötti munkavégzés, szezonálisan akár szombat is)

Ember és családközpontú munkahely

Új eszközökkel kiválóan felszerelt modern szerviz

Remek csapat, családias légkör

Szakmai fejlődés

Pályakezdő autószerelő, gumiszerelő, autós szakmai végzettséggel rendelkező álláskeresőként szeretne jelentkezni?

Szívesen vesszük, betanítjuk, esetleg gumiszerelős OKJ- s oktatásra beiskolázzuk!

Munkavégzés helye

Budapest, XIV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Hirdető: WORKLIFE Hungary