fbpx

Feladatok:

A kárpitozási és szerelési gyártósorok gépeinek technológiai felügyelete,
A gyártási folyamatok optimalizálása, fejlesztése,
Gépek folyamatos üzembiztonságának biztosítása, javítások koordinálása

Elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség
Néhány éves releváns tapasztalat
MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

B kategóriás jogosítvány- kezdeményező készség, szervezőkészség, csapatszellem

Külföldi kiküldetéseken való részvétel (évente 1-2 alkalommal)

Előny:

Munkarendszer és folyamatkialakítási tanfolyam
AutoCAD
Programozói ismeretek

A munkáltató ajánlata:

Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
Versenyképes bérezés tapasztalattól függően
13. havi juttatás, bankszámlavezetési támogatás
Az állami előírtnál magasabb utazási támogatás
Dolgozói kedvezmény kártya, ingyenes fitness bérlet
Ingyenes jogi segítségnyújtás cégnél biztosított ügyvéd

által
Fejlődési lehetőség, szakmai tréningek

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő pápai autóipari Partnere részére toboroz új munkatársat.

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.