fbpx

Légy Része a Jövő Gyártásának: Csatlakozz Hozzánk!

Képzeld el, hogy minden nap olyan termékeket készítesz, amelyek emberek ezreinek teszik jobbá az életét!

Partnercégünk innovatív és élvonalbeli megoldásokat kínál a meghajtórendszerek területén.

Céges buszjáratok:Bugac, Orgovány, Jakabszállás, Helvécia, Kunszentmárton, Szelevény, Csépa, Tiszasas, Tiszaug, Lakitelek, Kapásfalu, Kerekdomb, Nyárlőrinc, Nagykőrös, Katonatelep, Tiszaalpár, Tiszakécske,Tiszabög, Szentkirály, Cibakháza, Tiszaföldvár

Feladatok

A gyártósoron lévő alkatrészek összeszerelése

Elvégzett folyamatok ellenőrzése

Munkaterület tisztán tartása

Elvárások

Jó kézügyesség

2 műszakos munkarend vállalása

Kitartó vagy és szeretsz csapatban dolgozni.

Mi vár rád nálunk

Versenyképes fizetés

13, havi jutalom

Jelenléti bónusz

céges buszjárat

Tiszta, rendezett munkakörnyezet

Tapasztalt kollégák segítik betanulásodat

Befogadó, támogató csapat tagja lehetsz

Hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk számodra

Mit tegyél, ha szeretnél jelentkezni?

Kérjük, hogy a lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, és kattints a “Küldés” gombra. A jelentkezésed kollégánkhoz, Gáborhoz fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon.

Kollégánk elérhetősége:+36204179812

Szívesen látunk irodánkban is: Kecskemét, Dobó I. krt. 3. szám alatt.

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.