fbpx
A jelentkezés lezárva

Cégünk két gyógynövényboltja és webáruháza dinamikusan fejlődő, magas minőségű táplálék-kiegészítőkkel, gyógynövényekkel foglalkozik. Üzletünkben széles választékban kínálunk gyógyteákat, reformélelmiszereket, illóolajokat, kozmetikumokat és egyéb természetes szépségápolási és egészségmegőrző termékeket.

Elvárások:

– Értékesítési tapasztalat
– Magas szintű ügyfélkezelési készség
– Kiváló kommunikációs készség
– Jó megjelenés, barátságos személyiség
– Hasonló területen szerzett tapasztalat és a gyógynövények, táplálék-kiegészítők ismerete
– Microsoft Office ismerete, Excel táblázatok használata
– Szakirányú végzettség

Feladatok:

– Ügyfelek fogadása, kiszolgálása, tanácsadás
– Termékek értékesítése, kasszakezelés
– Raktárkészlet nyomon követése, árurendelés
– Üzlet rendezése, tisztán tartása
– Szakmai ismeretek bővítése, szakmai tréningeken való részvétel
– Az üzlet napi működésének támogatása

Amit kínálunk:

– Versenyképes bérezés
– Fiatalos, barátságos környezet, családias hangulat
– Hosszú távú munkalehetőség
– Szakmai fejlődési lehetőség

Ha szeretne csatlakozni fiatalos, dinamikus csapatunkhoz, és szeretne egy kiegyensúlyozott, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben dolgozni, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva. Csak azokat a fényképes önéletrajzokat tudjuk figyelembe venni, amelyek tartalmazzák a végzettséget és a gyógynövénybolti tapasztalatot.

Állás típusa: Teljes munkaidő, Szerződés

Szerződés időtartama: 6 hónap

Fizetés: 270 000,00Ft – 300 000,00Ft havonta

Címkék: , , ,