Munkatársat keresünk részvénytársaságunkhoz teljes- vagy részmunkaidőben, határozatlan időtartamra

Önéletrajzát juttatási igény megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva vagy személyesen Személyügyi irodánkba (1083 Budapest Losonci u. 2. 11-es kapucsengő) adja le.

Amit nyújtunk

stabil cégháttér
bejelentett jövedelem, teljesítményhez kötött jutalom
cafetéria juttatás szabályzat szerint
indokolt esetben kamatmentes munkabérelőleg, illetve segély váratlan élethelyzetek kezelésére
munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

Ellátandó fő feladatok:

Budapest VIII. kerület önkormányzati épületek udvarában lévő zöldterületek ellenőrzése, a fűnyírás szükséges bejelentése közvetlen felettese felé;
a lakóépülethez tartozó gyalogjárda folyamatos tisztántartása, napi takarítása és pormentesítése, valamint a téli hónapokban a hó eltakarítását, csúszásmentesítését szükség esetén naponta többször kell elvégezni;
a lépcsőház, hátsólépcsőház, udvar, kapualj seprése;
kukák tetejének fertőtlenítése;
szemétszállítási napokon (hétfő, szerda, péntek) kukák ki és behúzása;
a lépcsőház, hátsólépcsőház, udvar, kapualj felmosása (fűtetlen épületekben télen nem),
a lift belső területének fertőtlenítése,
postaládák tetejének portalanítása;
a pince folyosók, lejárók, padlásfeljáró lépcsők, közös használatra szolgáló helyiségek előterének seprése;
szemetes edények kimosása 10 fok feletti környezeti hőmérsékletnél;
pókhálók leszedése

Előnyt jelent

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Az állás betöltésének feltételei

Alapfokú iskolai végzettség,
Önálló munkavégzési képesség,
Pontosság,
Felelősségtudat,
Orvosi alkalmasság.

A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. a Józsefvárosi Önkormányzat tulajdonában álló ingatlanok bérbeadásával és elidegenítésével, közterületek fenntartásával, fizető parkolóhelyek üzemeltetésével, és település fejlesztéssel-beruházásokkal foglalkozik.

Társaságunk célja, hogy szolgáltatásainkat a lehető legjobb minőségben biztosítsuk a józsefvárosiak részére.

A munkakör betöltésének lehetséges időpontja: elbírálást követően azonnal.

Hirdető: Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.