Gép- és berendezésgyártással foglalkozó, sokoldalú nyírbátori partnerünk több mint 40 éve áll vevői szolgálatában. Az állandó innováció által, átfogó vevőszolgálattal és jól teljesítő munkatársakkal csúcspozíciót ért el az ipari csomagolósorok és logisztikai rendszerek partnereként, így már Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye egyik legmeghatározóbb gépgyártó vállalkozásává vált.

Feladatok:

Hegesztési feladatok ellátása (hagyományos, CO, AWI)
Acélszerkezetek összeállítása
Lakatosipari gépek használata és karbantartása

Elvárások:

Hegesztő végzettség
Min. 2-3 év releváns tapasztalat
Hegesztési feladatok ellátásához szükséges eszközök, valamint azok használatának ismerete
Műszaki rajzolvasási készség

Munkaidő

Több műszakos munkarend
6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

Amit kínálunk

Alapbér + teljesítmény bónusz
Cafeteria
Támogatott, egészséges étkezési lehetőség
Utazási költségtérítés
Munkaruha biztosítása
Vitamin-, gyümölcs- és mikuláscsomag
Támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness- és gyógyfürdőben
Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan működő vállalatnál

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a “jelentkezem” gombra vagy küldje el önéletrajzát nekünk a nyiregyhaza@humancentrum.hu címre!
Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e.

Hirdető: Humán Centrum Kft.