fbpx

Multinacionális gépgyártó partnerünkhöz keresünk

Hegesztő

munkatársat

Partnerünk ipari kemencék és az azt támogató berendezések kutatás-fejlesztésére, tervezésére, gyártására szakosodott high-tech vállalkozás. Fő termékei közé tartoznak a különféle elektronikus kemencék, automatikus szállítószalagok, porkeverők, szárítók, szállítószalagok és egyéb feldolgozó berendezések, amelyeket széles körben használnak a porok hőkezelési folyamatának fő berendezéseként a lítium akkumulátor anód- és katódanyagainak gyártása során.

A cég jelenleg több mint 1000 embert foglalkoztat világszerte, és az elmúlt években új gyártóbázisokat hozott létre, köztük Biatorbágyon is.

Feladatok:

A vállalat által gyártott berendezések összeszerelésének támogatása, hegesztési feladatok precíz és szakszerű ellátása
Műszaki és minőségi elvárások betartása
A munkaeszközök szakszerű üzemeltetése, kezelése, a napi karbantartásuk elvégzése, a terv szerinti, illetve a szükségessé váló javításuk szabály szerinti jelzése

Elvárások:

Hegesztői végzettség;
Legalább két éves hegesztési tapasztalat (rozsdamentes acéllemezek hegesztésében való jártasság);
Ívhegesztésben való jártasság (argonos, porbeles és lézeres technikák ismerete);
Csapatjátékos, együttműködő személyiség;
Utazási hajlandóság

Előny:

Hegesztői tanúsítványok

Munkavégzés helye:

Telephelyi (Biatorbágy) és helyszíni munkavégzés

Hirdető: Starjobs Magyarország