fbpx

Pozíció leírása:

Töltsd fel önéletrajzod a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok:

Munkavégzés a területen alkalmazott hegesztési technológia alapján (GTAW, GMAW, SMAW, FCAW stb.)
Szükséges hegesztő tevékenység előkészítése, végrehajtása
Folyamatok dokumentálása
Szükséges mérőeszközök használata
Berendezés kezelői karbantartása
Rajzok, dokumentációk és utasítások alapján hegesztési varratok készítése
Előírt munkavédelmi ruházat viselése
Munkavégzés külső-belső térben
Egyszerűbb szerelési és lakatos munkák végzése

Amit kínálunk:

Bérezés megegyezés szerint – tapasztalat és végzettség függvényében
Cafetéria juttatás a belépés napjától: Br. 30-35.000 Ft
Műszakok: 1,2,3
Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 50% (1 műszak: 15%-os pótlék)
Étkezés támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
Utazási költségtérítés: nettó 30 Ft/km + br. 20 Ft/km
Céges buszjárat:

Újpest,Fót, Dunakeszi, Csomád, Gödöllő, Szada, Domony, Fótliget, Göd, Sződliget, Vác, Csörög, Vácduka, Váchartyán,Vanyarc, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Vácegres, Erdőkertes, Kálló, Pásztó, Erdőtarcsa, Verseg, Kartal, Aszód, Iklad,Őrbottyán, Palotás, Héhalom, Dány, Nagykökényes, Heréd, Szűcsi, Rózsaszentmárton, Petőfibánya, Selyp, Lőrinczi, Apc, Zagyvaszántó, Tura, Hatvan, Kerekharaszt, Ecséd, Hort, Jászfényszaru, Boldog, Vácszentlászló, Valkó, Galgahévíz, Bag, Hévízgyörk, Domonyvölgy, Zsámbok, Isaszeg

Hosszútávú, stabil munkalehetőség
Modern munkakörnyezet
Sportolási lehetőség

Elvárások:

Államilag elismert hegesztői képesítés
Teszthegesztésen való megfelelés
Alapfokú számítástechnikai ismeretek

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.