fbpx
A jelentkezés lezárva

Ügyfelünk, egy Neustadt an der Aisch (Bajorország) székhelyű építőipari középvállalat részére keresünk azonnali munkába lépéssel egy fő kezdő építészt, kulcsrakész házak építési terveinek felügyeletéhez.

Az állás leírása:

Az üzletvezetéssel és a tervezési osztállyal szoros együttműködésben első lépésben Ön az építkezések helyszínén a kulcsrakész házak építési projektjeiért felelős.

Feladatai a helyszínen többek között a következőek:

–  a tervezés összehangolásában  való közreműködés
–  az építkezés menetének összehangolásában való közreműködés
–  a költségek, a határidők és a minőség ellenőrzése
–  a helyszínen lévő munkatársakkal  való kapcsolattartás

Második lépésben Ön fokozatosan  átveszi a kereskedelmi terület feladatait is.

–  előzetes tervek költségbecsléssel
–  végleges terv, mely tartalmazza a  költségszámítást is
–  engedélyezési terv
–  kivitelezési terv
–   az objektum felügyelete – az építkezés felügyelete és dokumentáció

Ön hosszútávon  a kulcsrakész házak tervezésének teljes lebonyolításáért felelős – az ajánlattételtől kezdve, az épület tervezésén át, a megbízónak való átadásig.

Elvárások:

–  építészet szakirányú képzésen sikeresen lezárt tanulmányok
–   kifejezetten teljesen hiányzó vagy kevés szakmai tapasztalattal rendelkezőket keresünk
–   a CAD programok AutoCAD, ArchiCAD biztos kezelése
–   tárgyalóképes német nyelvtudás (szóban és írásban)
–  csapatmunka és jó kommunikációs készség

Amit ügyfelünk kínál Önnek:

Fiatal és elkötelezett csapatban való munka, kollegiális együttműködés és teljesítmény szerinti bérezés. Határozatlan idejű és hosszú távra tervezett munkaviszonyok, amely szakmai továbbfejlődési lehetőségeket is  nyújt Önnek.

Szívesen támogatjuk Önt a munkahelyéhez közel eső  szállás megkeresésben  és minden Németországban szükséges formalitások megszerzésében

Amennyiben Ön ebben az igényes feladatban meglátja önmagát , akkor szívesen várjuk álláspályázatát , melyben feltünteti fizetési elképzelését is és azt az időpontot, amikor leghamarabb munkába tud állni.

Kérem küldje el írásos önéletrajzát  Michael Hüser úrnak. Mindenképpen felvesszük Önnel a kapcsolatot.