fbpx

Pozíció leírása:

Feladatok:

Hűtő- és klímaberendezések üzemeltetése: Hűtő- és légkondicionáló rendszerek működtetése a gyártási és irodai környezet megfelelő hőmérsékletének biztosítása érdekében
Rendszeres ellenőrzés: A hűtőrendszerek teljesítményének és energiafogyasztásának figyelése, a hatékonyság fenntartása érdekében
Karbantartási feladatok: A hűtő- és klímaberendezések időszakos karbantartásának elvégzése, beleértve a szűrők tisztítását, cseréjét, valamint a hűtőközeg szivárgások ellenőrzését.
Szellőzőrendszerek karbantartása: A szellőzőrendszerek csatornáinak tisztítása és a légáramlás optimalizálása
Hibakeresés és -elhárítás: A hűtéstechnikai berendezések meghibásodásának gyors felismerése és a hibák szakszerű elhárítása

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér
Cafetéria juttatás
Extra modern környezet és eszközök a munkavégzéshez
Fejlődési lehetőség

Elvárások:

Szakmunkás végzettség; Hűtéstechnikai berendezés üzemeltető/ Hűtő- és szellőzésrendszer-szerelő/ Hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés-szerelő
Épületüzemeltetési és épületautomatizálási ismeretek
Műszaki ismeretekkel
Problémamegoldó képesség
MS Office ismeret

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.