Tolnai megyei, biztos működésű fém és műanyagiparban érdekelt innovatív gyártópartnerünk csapatába keressük új HUZALSZIKRA FORGÁCSOLÓ kollegájukat 2 műszakba!

Milyen feladatokra számíthat az új kollega?

A szerszámkarbantartás és a társterületek (minőségügy, termelés) részéről érkező huzalszikra forgácsolási igények kivitelezése

Gyártott termékek mérése, ellenőrzése, darabcserék felügyelete

A munkavégzéshez szükséges programok készítése

Elkészült alkatrészek minőségének biztosítása

A gépek karbantartása, (huzalcsere stb.) berendezések rendeltetésszerű használata

Az ideális jelölt fő ismérvei:

Szakirányú végzettség (forgácsoló, szerszámkészítő, CNC gépkezelő programozási ismerettel), huzalszikra forgácsolási ismeretek, illetve az ezen a területen szerzett minimum 2 év munkatapasztalat

Műszaki rajz ismeret

CAD/CAM szoftver ismeret

mérőeszközök használatának ismerete

Több műszakos munkarend vállalása (2, alkalmanként 3 műszak)

Terhelhetőség, gyors, pontos munkavégzés

Az állás betöltésénél előnyt jelentenek az alábbiak:

Alapvető számítástechnikai ismeretek

Német alapfokú nyelvismeret

Mit kínál partnerünk kollegáinak?

Stabil, biztos, hosszútávon kiszámítható munkahelyet

Szakmai tudásszintnek megfelelő bérezési struktúrát

Egyéb juttatásokat: magas szintű cafeteria keret, lojalitási prémium, műszakpótlék

A bejárás 100 %-os támogatását távolsági buszbérlet esetén, műszakos buszok indulnak a pályaudvartól

Képzési lehetőségeket, előrelépési opciókat

Nemzetközi vállalati környezet, biztos hátteret

Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkört

Egyéb: munkatárs ajánlási díj, jubileumi jutalom, ötletek díjazása

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozati száma: BP/0701/029062-6/2023-26.Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.