fbpx
A jelentkezés lezárva

Budapest, 15. kerületi Magángimnáziumba főállású takarító munkatársat keresünk.

Amennyiben hosszú távú munkát keres, elkötelezett és feddhetetlen előéletű, várjuk jelentkezését!

Feladatok:

  •  3 szintes épületben tantermek, irodák, teakonyha napi takarítása, előírt és szükségszerű     időszaki takarítása, fertőtlenítése,
  •  szociális helységek, vizesblokkok és közlekedők takarítása,
  •  keletkezett hulladék összegyűjtése.

Munkakör betöltéséhez szükséges:

  •  minimum alapfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • igényes, precíz munkavégzés
  • kulturált megjelenés, viselkedés
  • feddhetetlenség, erkölcsi bizonyítvány
  • megbízhatóság.

Miért.jó nálunk dolgozni?

  • felelősségteljes munkát végezhet,
  • bejelentett munkaviszony, főállás, heti 40 óra,
  • munkavégzés munkanapokon 10-18 óra között,
  • foglalkoztatás Mt. hatálya alatt,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • cafetéria,
  • nincs túlóra, nincs hétvégi munkavégzés,
  • tervezhető fizetett szabadság.

Kezdő bér: Bruttó 350.000 Ft,

Fényképes önéletrajzokat a gazdasagi.iszti@gmail.com email címre várjuk!

Címkék: , ,