fbpx

Olajos felületek takarítása, oldószerek használatával.
Padló felseprése, felmosása, esetenként olajos szennyeződés feltakarítása.
Polcok, szekrények, falak takarítása fellépő/létra használatával.
Gépek berendezések összetett felületeinek takarítása, nem csak portalanítás, hanem olajos, zsíros felületek takarítása is.
Takarítógépek kezelése, használata.
Munkahelyi rend betartása.
Munka- és tűzvédelmi, minőség- és környezetirányítási előírások betartása.

Elvárások / Requirements

Ipari környezetben szerzett tapasztalat.
Ipari takarítógépek használatában való jártasság.
Orvosi megfelelés, jó fizikai állóképesség.
Precíz, igényes munkavégzésre törekedés.
Munkavédelmi és technológiai szabályok maradéktalan betartása.
Rend fenntartására való hajlandóság.
Önálló munkavégzés.
1-2 műszak vállalása.

Amit nyújtunk / Benefits

Versenyképes juttatási csomag, kezdő bér meghatározása a szakmai tapasztalat alapján.
Alapbéren felüli juttatások: teljesítmény bónusz, műszakpótlék, cafeteria, lojalitás bónusz, munkába járás támogatása, kockázati életbiztosítás
Stabil, nemzetközi és biztos munkahely.
Határozatlan idejű szerződés.
Ingyenes, kiterjedt egészségügyi szűrővizsgálatok évente többször.
Akár 1 héten belüli munkakezdés.
Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak.
Tiszta munkakörnyezet modern gépparkkal.
Minőségi munkaeszközök és munkaruházat.
Telephelyen belüli étkezési lehetőségek és felszerelt konyha.
Rendszeres vállalati rendezvények: közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények.
Új belépőink gyors és zökkenőmentes beilleszkedését strukturált betanítási programmal, saját szakmai mentorral (segítőtárs) és tananyagokkal segítjük.
Folyamatos képzéseket biztosítunk szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez.
Folyamatos belső álláspályázati lehetőségeket kínálunk kulcsfontosságú munkakörökbe való továbbképzésekhez.

Hirdető: Trenkwalder Kft