fbpx

Copy and More Kft.

A Copy and More Kft. egy dinamikusan fejlődő cég, mely irodatechnikai berendezések üzemeltetésével és bérbeadásával foglalkozik. Folyamatosan bővülő, egész ország területét lefedő hálózattal rendelkezik, és meghatározott szereplője a magyar piacnak.

Irodatechnikai szerviztechnikus

Feladatok

Ügyfeleknél üzemeltetett Irodatechnikai berendezések karbantartása, javítása, telepítése, üzembe helyezése
Szervizelési munkákhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
Bizonyos mértékű anyagmozgatás

Elvárásaink

Minimum középfokú műszaki végzettség
Műszaki érdeklődés (szerelési képesség)
B kategóriás jogosítvány
Precíz, pontos munkavégzés
Ügyfélorientáltság
Strapabírás
Önállóság

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Műszerész tapasztalat vagy végzettség
Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődési lehetőség
Hosszútávú munkalehetőség
Stabil, biztos háttér
Kellemes, jó hangulatú munkahelyi légkör, családias környezet
Céges telefon
Céges autó használata

Munkavégzés helye: Pest Megye, Kerepes (kijáró szerviztechnikus)

Kérjük, önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét.

Hirdető: Copy and More Kft.