A MÁV Szolgáltató Központ Zrt a MÁV-csoport vállalatainak nyújt hulladékértékesítés, újrahasznosítás szolgáltatást.

Szeretnél egy nagyvállalati környezetben dolgozni? Esetleg gyakorlattal is rendelkezel? Ha igen, akkor várjuk jelentkezésed!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek

a bontandó járművek (autóbuszok) külső és belső berendezéseinek, alkatrészeinek kézi és gépi bontása
alkatrészek, hulladékok kézi rakodása, mozgatása, elkülönített gyűjtése
részvétel az üzemterület üzemeltetési szakmai feladatainak elvégzésében, a tisztaság és rend biztosításában, meghibásodások és karbantartási szükségletek feltárásában és jelzésében
a tevékenység során keletkezett hulladékanyagok előírás szerinti szelektív válogatása, gyűjtése
anyagmozgatáshoz kapcsolódó anyagrögzítési feladatok előírásszerű elvégzése
a bontandó járművek külső és belső berendezéseinek, alkatrészeinek kézi és gépi bontása, hegesztési, vágási és darabolási műveletek végzése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

szakirányú középfokú állami iskolai végzettség
hegesztő szakképesítés vagy vasipari szakmai végzettség és hegesztő tanfolyami végzettség
munkavédelmi és tűzvédelmi ismeretek
gépek és berendezések javításához szükséges elméleti ismeretek és gyakorlati tapasztalatok
legalább 1 év szakmai tapasztalat

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

szabálykövető, fegyelmezett munkavégzés
pontosság
precizitás

Amit ajánlunk

barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Hirdető: MÁV Szolgáltató Központ Zrt.