fbpx
A jelentkezés lezárva

Több éve sikeresen működő biztonsági cég keresi állandó vagyonőr kollégáját helyettesítő munkakörbe, budapesti irodaházak, telephelyek, építkezések őrzésére.

Számunkra fontos elvárások:

– Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte
-Jó megfigyelőképesség
-Kiváló kommunikáció
-Ápolt, kulturált megjelenés
-Számítógép felhasználó szintű ismerete

A főbb feladatok pozíciók szerint változóak:
-Járőrözés
-Személyautók, tehergépjárművek be-és kiléptetése
-Személyforgalom be- és kiléptetése
-Tűzjelző kezelése

Amit nyújtani tudunk:

– Azonnali munkakezdés
– 24/48 vagy 12 órás napi munkabeosztás
– Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony
– Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény)
– Fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
– A törvény által előírt utazási költségek megtérítése (autó, busz, vonat )
– Téli és nyári formaruha

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva.

Címkék: , ,