fbpx
A jelentkezés lezárva

Több éve sikeresen működő, teljes mértékben magyar tulajdonú cég, minőségi takarítási szolgáltatás nyújtásához takarító munkatársat keres csömöri műszaki üzletbe.

Csatlakozz hozzánk Takarító pozícióba!

Elvárásaink leendő munkatársunkhoz:

– min. 8 általános

– Pontos, precíz munkavégzés

– Önmagára és környezetére legyen igényes

– Takarításban szerzett tapasztalat

Feladatok:

– Az üzlettér takarítása, tisztán tartása

– A raktár és a berendezések tisztán tartása, portalanítása.

– A vizes blokkok, öltöző, konyha takarítása, fertőtlenítése

Amit nyújtani tudunk:

– Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony (igény esetén egyszerűsített foglalkoztatás)

– Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény) Fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz

– Munkaidő napi 8 óra 09:00-17:00

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a adam.arnold@jusec.hu e-mail címen vagy a +36 70 512 4828-as telefonszámon.