fbpx
A jelentkezés lezárva

Több éve sikeresen működő, teljes mértékben magyar tulajdonú cég, minőségi takarítási szolgáltatás nyújtásához takarító munkatársakat keres kecskeméti ipari parkba.

Csatlakozz hozzánk Takarító pozícióba!

Elvárásaink leendő munkatársunkhoz:

Pontos, precíz és korrekt munkavégzés
Önmagára, munkájára és környezetére legyen igényes

Feladatok:

Irodák, folyosók, lépcsőházak napi takarítási feladatainak ellátása, fertőtlenítése
Mellékhelyiségek tisztítása, fertőtlenítése (műszakonként több alkalommal)
A higiéniai anyagok utántöltése
Amit nyújtani tudunk:

Azonnali munkakezdés
Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony
Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény) fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
Munkába járás támogatása
H-P 2 műszakos munkarend
Munkaruha és védőeszközök biztosítása
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a murvai.norbert@jusec.hu e-mail címen vagy a +36709027905-ös telefonszámon.

Címkék: ,