fbpx
A jelentkezés lezárva

Stabil háttérrel rendelkező, több mint 20 éve a piacon sikeresen működő biztonsági szolgáltató cég sofőr kollégáját keresi Mosonmagyaróváron lévő ipari parkba.

Az álláshoz tartozó elvárások:

–        Érvényes vezetői engedély („B”)

–        Vezetésben szerzett releváns tapasztalat

–        Önálló munkavégzésre hajlandóság és képesség

–        Megbízhatóság

Főbb feladatok lennének:

–        Konkrét feladatra szabott utasítások, szabályozások követése, betartása

–        Fuvarozási feladatokat lát el biztosítva az utasok és más közlekedők egészségének, életének maximális biztonságát

Amit nyújtani tudunk:

– Azonnali munkakezdés

– Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony

– Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény) Fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz

– A törvény által előírt utazási költségek megtérítése (autó, busz, vonat stb.)

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképes szakmai önéletrajzzal a zvezdovics.szabolcs@jusec.hu e-mail címen vagy a +36 70 778 4976-os telefonszámon.

Címkék: ,