fbpx
A jelentkezés lezárva

Több éve sikeresen működő, teljes mértékben magyar tulajdonú cég, minőségi takarítási szolgáltatás nyújtásához főállású és beugrós takarító munkatársakat keres mosonmagyaróvári és mosonszolnoki ipari parkba.

Csatlakozz hozzánk Takarító pozícióba!

Elvárásaink leendő munkatársunkhoz:

– Pontos, precíz és korrekt munkavégzés
– Önmagára, munkájára és környezetére legyen igényes
– Több műszakos munkarend vállalása

Feladatok:

– Irodák, folyosók, lépcsőházak napi takarítási feladatainak ellátása, fertőtlenítése
– Mellékhelyiségek tisztítása, fertőtlenítése (műszakonként több alkalommal)
– A higiéniai anyagok utántöltése

Amit nyújtani tudunk:

– Bejelentett munkaviszony saját alkalmazotti állományba
– Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény),Fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
– Több műszakos munkarend
– Műszakpótlék, bónusz
– Munkaruha és védőeszközök biztosítása

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pozíció és város megjelölésével jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva vagy telefonon a +36 70 984 44 00-ás telefonszámon.

Címkék: , ,