fbpx
A jelentkezés lezárva

Több éve sikeresen működő biztonsági cég keresi állandó és helyettesítő vagyonőr kollégáját Mosonmagyaróvár és Mosonszolnok ipari területre.

Számunkra fontos elvárások:

– Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte
– Jó megfigyelőképesség
– Kiváló kommunikáció
– Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
– Ápolt, kulturált megjelenés

Főbb feladatok lennének:

– Vendégek fogadása és útbaigazítása
– Személyforgalom ki- és beléptetése
– Tehergépjárművek ki- és beléptetése
– Időszakos járőrözés
– Kulcsok kezelése és a dokumentációk naprakészen tartása

Amit nyújtani tudunk:

– Azonnali munkakezdés
– 24/48 munkaidő
– Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony (helyettesítő esetén egyszerűsített foglalkoztatási jogviszony)
– Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény) Fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
– A törvény által előírt utazási költségek megtérítése (autó, busz, vonat stb.)
– Téli és nyári formaruha

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva.

Címkék: , ,