fbpx

Pozíció leírása:

Feladatok:

Gyakorlatban megvalósítja a Kaizen fejlesztéseket, a műszakvezetők segítségével és engedélyével bevonja a rendelkezésre álló szabad erőforrásokat a végrehajtásba,
Aktívan részt vesz a megvalósított ötletek és fejlesztések dokumentálásában,
Részt vesz a dolgozói javaslatok értékelésében és megvalósításában,
Egységes fejlesztési terv alapján koordinálja, felügyeli és végrehajtja a fejlesztési feladatokat,
Rendszeres audit keretében ellenőrzi az esetleg felmerült ötleteket,
Aktívan részt vesz az új termékek/folyamatok bevezetésében,
Keresi és összegyűjti a „legjobb gyakorlatokat”, ezek alapján javaslatot készít a jelen folyamatok javítására és aktívan részt vesz azok elterjesztésében ill betanításában,
Folyamatos kapcsolatot tart fent a vezető mérnökkel, részt vesz azok jobbító projektjeiben,
A fejlesztés végén megbizonyosodik a fejlesztés szabványosításáról és bevezetéséről.

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés (jelentkezés bérigény megjelölésével)
Cafeteria juttatás a belépés napjától (br 30-40e ft, bérből kalkulált összeg)
Műszakpótlék: délutáni (13:50-22:00) 30%, éjszakai (21:50-06:00) 50%
Túlóra pótlék: hétközi 50%, szombati 100%
Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
Hosszú távú munkalehetőség
Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé) – 790Ft / 2 fogásos menüvel
Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva, melyek visszajönnek a túlórázókért
Üzemanyag költségtérítés: nettó 30 Ft/km (korlátlanul) + bruttó 20 ft/km (80.000 Ft-ig)
Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna
Ingyenes biztosítás: egészség, élet, baleset

Elvárások:

Középfokú végzettség (szakközépiskola, szakmunkásképző, gimnázium)
Innovatív gondolkodásmód, kezdeményező hozzáállás, jó problémamegoldó készség

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.