fbpx

Milyen feladatok várnak Rád:

Mérőeszközök kalibrációja a cég ügyfeleinek telephelyein kalibráló csapat tagjaként.

A cég budapesti laborjában történő kalibráció.

A külföldi partnercégek, elsősorban elektronikai gyártó cégek látogatása.

Kalibrálási bizonyítványok és mérési jegyzőkönyvek kiállítása.

Kalibráláshoz kapcsolódó dokumentációk biztosítása és a szükséges adminisztráció pontos elvégzése.

Amit megbízónk elvár:

Főiskolai vagy egyetemiVillamosmérnökivégzettség.

PÁLYAKEZDŐ Villamosmérnök.

MS Office erős felhasználói szintű ismerete.

Angol nyelv legalább középfokú ismerete.

Külföldi utazási hajlandóság (Kelet- és Közép-Európa elsősorban).

Kiküldetések alatt túlóra vállalása.

Előny, DE nem feltétele a pozíció betöltésének:

Méréstechnikai háttér.

Programozási ismeretek (elsősorban C++, Excel macro, Python, Linux).

SAP felhasználói szintű ismerete.

Amit megbízónk kínál:

Bejárás támogatása.

Céges laptop és mobiltelefon.

Rugalmas munkaidő.

Fejlődési lehetőség.

Nemzetközi, külföldi projektekben tapasztalatszerzés.

Munkavégzés helye:Budapest XIII. kerület és külföld (Kelet- és Közép-Európa elsősorban)

Munkaidő:Rugalmas (kb. 30-50% telephelyen kívüli munka)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát aJelentkezésgombra kattintva!

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.