Miskolctapolcán a Calimbra Hotel villanyszerelési ismeretekkel rendelkező karbantartót keres.

Feladatok

A szálloda különböző berendezéseinek, gépeinek és szerelvényeinek üzemeltetése, karbantartása, javítása
A szállodában bekövetkező meghibásodások elhárítása
Szállodai szobák folyamatos karbantartása

Elvárások

Gépészeti végzettség
Villanyszerelési végzettség
Legalább 2-3 év karbantartási tapasztalat
Önálló hibakeresés és javítás, precíz és felelősségteljes munkavégzés
Tiszta ápolt megjelenés
Megbízhatóság
Havonta igény szerint hétvégi munkavégzés

Előny:

Szállodai környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatás
Hosszú távú munkalehetőség, egy biztos háttérrel rendelkező cégnél
Munkaruha, munkavédelmi eszközök biztosítása

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezzen fényképes önéletrajzzal a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: Calimbra Wellness és Konferencia Hotel****