A Woco Ipartechnika Kft. egy német autóipari cég, akik műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkoznak világszerte.

Feladatok:

Műanyag fröccsöntő szerszámok szétszerelésében való részvétel
A szerszám alkatrészeinek tisztítása mosó berendezéssel
Az alkatrészek tisztítás utáni rendszerbe rakása
A visszaszerelendő alkatrészek tisztítás utáni kenése
A tisztítás és kenés utáni szerszám összeépítés

Elvárások:

Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőfokú intézményben

Munkaidő

Hétfő-péntek, 8:00-17:00 óra között heti minimum 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

Bruttó diákbér:2000 Ft/óra
Lehetőség szakmai fejlődésre
Hosszú távú diákmunka
Diplomamunka megírásában való segítségnyújtás

Előnyt jelent:

Gépésztechnikusi képzésban való részvétel

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a “Munkaidő” alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a megadott e-mail címemen.

Hirdető: Mind-Diák Szövetkezet