fbpx

Pozíció leírása:

Karbantartó munkatársat keresünk Kecskemétre, PLC és robotprogramozási ismeretekkel!

Feladatok:

Automata szerelőgépek és mosó automata gépek karbantartása
Műszaki hibák sürgősségi elhárítása
Gépek, berendezések tervezett karbantartási munkálatainak elvégzése utasítás alapján
Kapcsolódó dokumentumok kezelése, jelentések készítése
Gépfejlesztési és gépépítési projektekben való aktív részvétel

Amit kínálunk:

Havi alapbér + műszakpótlék + bónusz
Cafeteria próbaidő után SZÉP kártya formájában
Bejárás támogatása (Kecskeméten kívülről érkezőknek 30 Ft/km)
Munkaruha biztosítása
Biztos, hosszútávú munkalehetőség
Multinacionális környezet
Saját állományba történő felvétel!

Elvárások:

Középfokú műszaki végzettség (üzemfenntartó gépész, mechatronikai technikus stb.)
Magabiztos PLC és robotprogramozási ismeretek
Karbantartó és gépszerelő tapasztalat
Angol középszintű szakmai nyelvtudás
Kezdetben 1, a későbbiekben pedig 2 műszakos munkarend vállalása
Minimum 6 (maximum 12) hetes külföldi betanulás vállalása
Munkavégzés önállóan és csapatban

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.