Járműipari ágazatban működő nemzetközi, piacvezető partnerünk számára keresünk Miskolcra tapasztalt

Karbantartó technikus munkatársat.

Feladatok:

Meghibásodott gyártósorok javítása, hibák okainak feltárása, elemzése,

Gyártó berendezések rendelkezésre állásának biztosítása,

Hibás alkatrészek javítása, cseréje, javaslattétel a pótalkatrészek beszerzésére,

A tervekben meghatározott eszkaláció határidőre történő elvégzése,

Munkakörhöz kapcsolódó dokumentáció vezetése, naprakészen tartása.

Elvárások:

Villamosipari vagy mechatronikai végzettség,

Legalább 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

Több műszakos (3 és 4) munkarendben történő munkavégzés,

MS Office felhasználói szintű ismerete,

Jó problémamegoldó készség, kreativitás, elemzőkészség, vevőorientáltság, stressztűrő képesség, csapatmunka, jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés

Cafeteria

Lehetőség egy innovatív, modern autóipari vállalatnál dolgozni.

A pályázatokat kérjük magyar nyelvű önéletrajz csatolásával, valamint a bérigény megjelölésével küldjék el.

Köszönjük!

Hirdető: Starjobs Magyarország