fbpx

Pozíció leírása:

Villanyszerelőket keresünk Budapestre ! Ha szeretnél nyugodt körülmények között kiszámítható munkahelyen dolgozni ne lapozz tovább! 🙂

Cafetéria, bejárás támogatás és 1 műszakos munkarend!

Feladatok:

épületvillamossági, gépészeti berendezések időszakos és eseti kisjavítása, üzemben tartása;
napi általános karbantartási feladatok teljes körű ellátása;
gépek, berendezések állapotának folyamatos figyelése;
üzemeltetéshez szükséges anyagok, eszközök, beszerzése, beépítése;
a hibabejelentő rendszer kezelése.

Amit kínálunk:

stabil munkahely;
kihívást jelentő munkakör;
fix bejelentett bér
munkaidő: 07:30-16:00-ig
béren kívüli juttatás.

Elvárások:

villanyszerelői végzettség;
B kategóriás jogosítvány;
épületvillamossági, gépészeti berendezésekben való jártasság;
1-3 éves szakmai tapasztalat;
irodaházak, raktárbázisok, kereskedelmi létesítmények üzemeltetésében szerzett gyakorlat.

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.