Partnerünk az egyik legrégebbi gépjármű kereskedés Magyarországon, ahol az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség áll a középpontban. Ha szenvedélyed az autók világa és szeretnél egy elhivatott csapat tagja lenni, akkor náluk a helyed!

Feladataid közé tartoznak:

márkaszerviz szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése

munkafelvétel, ajánlatok készítése, műszaki szaktanácsadás

javítási határidők meghatározása, feladatok kiosztása a szerelőknek

ügyfelekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás, kiszolgálás

A munkavégzés helyszíne:

Budapest III. kerület

Téged keresünk, ha:

rendelkezel legalább 1-3 éves munkafelvevői tapasztalattal gépjármű márkaszervizben

valóban ügyfél-centrikus gondolkodásmód jellemez

van “B” kategóriás jogosítványod és vezetési tapasztalatod

Előnyt jelent:

a VW Csoport márkáinak ismerete

angol és/vagy német nyelvismeret

Ajánlatuk a számodra:

azonnali kezdési lehetőség

kiváló munkahelyi légkör, teljesítményhez igazodó fizetéssel

emberileg és szakmailag elhivatott kollégák

8 órás munkaidő

hosszú távú karrierlehetőségek

megalapozott képzési és továbbképzési lehetőségek

Küldd el önéletrajzod és bruttó bérigényed a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva!

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.