Multinacionális partnerünk számára keresünk erős és kitartókomissiózó munkatársakat. Ha bírod anehéz fizikai munkátés szereted a pörgést, akkor jelentkezz!

Ezek lesznek a feladataid:

áruösszekészítés a bolti megrendelések alapján

vonalkód-leolvasó használat

a raktári rend fenntartása

egyéb raktári feladatok ellátása

Munkavégzés helye:

Herceghalom

Munkaidő

teljes munkaidő, 12 órás műszakok

váltott műszakrend (nappali és éjszakai műszakok heti váltásban)

Elvárások:

min. 8 általános iskolai végzettség

jó erőnlét és fizikai terhelhetőség

megbízhatóság

pontos, önálló munkavégzés

Előny:

a hasonló területen szerzett rutin

3313 vezetőállásos jogosítvány és tapasztalat

Amit a munkádért cserében biztosítanak:

bejelentett, hosszútávú, stabil munkahely

5 nap betanítási időszak mentori segítséggel

bérezés nettó 350.000-550.000 Ft/hó

teljesítménybónusz

ingyenes buszjáratok (Budapest, Pest, Fejér, Komárom-Esztergom, Bács-Kiskun, megyékből)

Tatabányán és a környező településeken munkásszálló kedvező feltételekkel

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.