fbpx
A jelentkezés lezárva

Évtizedes múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő keszthelyi építőipari cég keres Könyvelőt.

Feladatok:

  • Pénzügyi és számviteli dokumentumok kezelése és rögzítése
  • Bevételek és kiadások nyomon követése, költségvetés készítése
  • Adóbevallások előkészítése és benyújtása
  • Folyószámlák kezelése és egyeztetése
  • Havi, negyedéves és éves jelentések készítése és elemzése
  • Banki tranzakciók nyomon követése
  • Pénzügyi adatok elemzése és riportok készítése a vezetőség részére
  • Számviteli és pénzügyi folyamatok javítása és hatékonyságuk növelése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzésre alkalmasság

Előny:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • szakmai tapasztalat

Társaságunk az alábbiakat nyújtja:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • bejelentett jövedelem
  • versenyképes fizetés
  • biztos társasági háttér