fbpx
A jelentkezés lezárva

KÖNYVELŐ ASSZISZTENS pozíció

Heti 20 órában rugalmas beosztással, azonnali kezdéssel, családias légkörben, nyugodt, színvonalas munkakörnyezetben.

Aktív nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő és kimenő számlák kezelése, szkennelése, iktatása, könyvelésre előkészítése
  • Táblázatkezelés Excelben, pénztárjelentés naprakész vezetése
  • Partnereinknek számlák kiküldése, nyilvántartása
  • A cég könyvelőjével való folyamatos kapcsolattartás, könyvelési munkafázisok előkészítése és segítése,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 év, könyvelési területen szerzett tapasztalat,
  • Microsoft Office (különösen az Excel) és a levelező-rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Minimum középfokú közgazdasági területen szerzett végzettség
  • Precíz, önálló, fegyelmezett munkavégzés a határidők betartásával
  • Kitartó hozzáállás, hosszú távú tervezés

Egyéb információ:

Munkavégzés helye: Budapest

Munkavégzés kezdete: azonnal