fbpx

Pozíció leírása:
Nemesvámosi partnercégünk számára keresünk Köszörűs munkatársat!

Feladatok:

Termelősoron lévő köszörűk, és menetmángorló gépek beállítása, átállások elvégzése, gépek üzemeltetése, kezelése
Minőségi önellenőrzés elvégzése
Gyártás dokumentálása
Gépek, eszközök napi karbantartása

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatások (13. havi fizetés, cafetéria, éves bónusz)
Törvényi előírásnál magasabb műszakpótlék
Munkába járás támogatása
Szálláslehetőség
Saját állományba történő felvétel
Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
Hosszú távú, stabil foglalkoztatás, saját állományban
Nemzetközi multinacionális környezet
Tiszta, rendezett üzemi munkakörülmények
Egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
Vállalati rendezvények, sport programok
Egészségfejlesztés: egészségügyi szűrőprogramok, gyümölcsnap

Elvárások:

Középfokú műszaki végzettség (gépi forgácsoló vagy géplakatos, vagy egyéb műszaki)
Csúcsnélküli köszörűn, vagy menethengerléseben/menetmángorlásban szerzett munkatapasztalat, vagy nyitottság ezen technológiák elsajátítására
3 műszakos munkarend vállalása

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.