fbpx

Főbb feladatok

A küldeményeket szállító jármű fogadása, a kézbesítésre érkezett küldemények átvétele
Átvett küldemények kezelése és feldolgozása
Az érkezett küldemények sértetlenségének és díjazásának ellenőrzése
Kézbesítésre érkezett küldemények meghatározottak szerinti szétosztása, átadása a kézbesítést végzők részére.
Az átvett és átadott küldemények nyilvántartása
Kézbesítést végzők leszámoltatása a kiosztott küldeményekről, kézbesíthetetlen, értesített küldemények kezelése a vonatkozó előírások alapján.

Munkakör betöltésének feltételei

Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
Felhasználói szintű informatikai ismeretek
Postai múlt, szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
Munkába járási támogatás
Lakáscélú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások
Határozatlan idejű munkaviszony
Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Teljes munkaidős foglalkoztatás
3 hónapot követően: bruttó 25.000 Ft/hó cafeteria juttatás
Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére.

Egyéb

A munkavégzés helye: Budapest 62 posta, 1062 Budapest Teréz körút 51-53.
Napi munkaidő: 8 óra
A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető.

Hirdető: Magyar Posta ZRt.