fbpx

Pozíció leírása:

Tiszakécskei, gépgyártással foglalkozó cégünk megbízásából lakatos munkatársakat keresünk, azonnali kezdéssel

Feladatok:

Alkatrészek előkészítése, méretre vágás, köszörülés, fúrás, egyengetés
Termelési programban előírt alkatrészek, gyártmányok pontos, rajz szerinti összeállítása
Szerkezetek rögzítése, fűzése CO eljárás segítségével (tapasztalattól függően)
Gyártmányt kísérő és egyéb kiadott dokumentációk naprakész vezetése

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés
Bejárási támogatás vagy ingyenes szállás lehetőség
Érdekes,kihívásokkal teli feladatok, fejlődési lehetőség
Stabil multinacionális háttér, hosszútávú munkalehetőség
Vállalati rendezvények (horgászverseny, családi nap, férfi nap, mikulás, évzáró ünnepség)

Elvárások:

Szakmunkásbizonyítvány és/vagy releváns munkatapasztalat.
Műszaki rajz ismerete
Tűzvédelmi szakvizsga – a munkába lépést követő féléven belül.
3 műszakos munkarend vállalása

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.