fbpx
A jelentkezés lezárva

IRODAI ADMINISZTRÁCIÓS MUNKA BUDAPESTEN

Kezdő, vagy gyakorlott irodai asszisztenst keresünk adminisztrációs és ügyfélszolgálati feladatok ellátására Budapest különböző kerületeiben. A munkára történő felkészítés és betanítás Budapest különböző kerületeiben található irodáinkban történik, ezért olyan személyek jelentkezését is várjuk, akiknek még nincs egyáltalán semmilyen tapasztalatuk az irodai munkavégzés területén. Természetesen a tapasztalt jelentkezők sokkal könnyebben el fogják tudni sajátítani az önálló munkavégzéshez szükséges ismereteket.

Olyan munkatársat keresünk, aki szeretne a későbbiekben vállalkozóvá válni és önálló üzleti Franchise partnerünk lenni. Amennyiben leendő munkatársunk megfelel az elvárásainknak önálló iroda vezetésével bízzuk meg, amihez minden segítséget megadunk, és anyagi forrást biztosítunk a Franchise partnerré váláshoz. A Franchise partnereink önállóan, saját irodában fognak dolgozni, ezért nincs felettük olyan vezető, aki napi szinten beleszólna a munkavégzésük folyamatába, és azzal becsüljük meg a leendő munkatársainkat, hogy nagyfokú önállóságot biztosítunk számukra.

Amit kínálunk:

– Megbízási szerződéses jogviszonyt

– biztos állás, versenyképes jövedelmet

– önálló, felelősségteljes munkakört

– kellemes munkahelyi környezetet

– egzisztenciát, saját irodát

– fejlődési lehetőséget

– Franchise partneri lehetőséget a későbbiekben

Még amit kínálunk:

– Heti 4 munkanap: Hétfőtől csütörtökig

– Napi 8 órás munkaidő: 09:00 – tól 17:00 – ig

– Átlag havi óraszám: 136 óra

– Átlagos nettó órabér: 2.574 Ft – tól 3.456 Ft – ig

– Havi bérezés: 350.000 Ft – tól 470.000 Ft – ig

Amit elvárunk:

– precíz hozzáállás

– alapszintű számítógépes ismeretek

– ügyfelekkel való kommunikáció személyesen és telefonon a kapcsolattartás során

– udvarias kommunikációra való képesség e-mailben, személyesen és telefonon

– Szerződéskötés ügyfelekkel, szerződésminták és egyéb dokumentumok kitöltése

Még amit elvárunk:

Leendő kollégánknak saját ingatlannal kell rendelkeznie a munkavégzés érdekében, hogy Franchise partnerré válhasson

Főbb feladatok:

– iktatás, levélkezelés (posta, email)

– bejövő hívások fogadása (nincsenek hideghívások!)

– telefonos érdeklődők felvilágosítása a szolgáltatásainkról

– időpont-egyeztetés, szerződéskötések,

– általános adminisztráció

Fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk: commonnetworkchannel@gmail.com

Az érdeklődők telefonon is jelentkezhetnek a következő számon: 06-30-190-22-39

Címkék: , ,