fbpx
A jelentkezés lezárva

Elektronikai műszerész

Elektronikai műszerész – Külföldi munkalehetőség, utazás világszerte!!

A LOG-X Systems Kft., dinamikusan fejlődő 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat, amely intralogisztikai – üzemen/épületen belüli anyagmozgatási és raktározási – termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Feladatok

Gépiparban jártas szerelő kollégát keresünk, raktárrendszerek, szállítópályák különböző hazai- és nemzetközi telepítési helyszínekre (USA, Svájc, Németország, Ausztrália, Törökország), saját állományunkba

Utazást, szállást (nem munkásszálló), reggelit, céges autót a napi munkába járáshoz – mi biztosítjuk!

  • a termelés egyes termékeinek – szállítópályák- és anyagmozgató berendezések – villamos- és/vagy mechanikai kötéseinek összeszerelése, karbantartása;
  • raktárrendszerek kiépítése belföldi- és külföldi partnereknél
  • mechanikai v. elektronikus rendszerek tervezésében, annak kiépítésében és fejlesztésében való részvétel;
  • folyamatfejlesztési feladatokban való szoros együttműködés a projektben résztvevő munkatársakkal
  • mechanikai v. áramkörök műszaki rajzainak összeállításában való részvétel, segítve a tervező mérnökök munkáját
  • az mechanikai/elektronikai rendszerek tesztelése, adatgyűjtés, elemzés

Elvárások

  • hasonló munkakörben szerzett szerelői tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség
  • műszaki szemlélet, rajzolvasási készség
  • utazási hajlandóság világszerte a különböző telepítési helyszínekre: USA, Svájc, Németország, Ausztrália, Törökország
  • projekt jellegű telepítési vagy karbantartási munkavégzés iránti elkötelezettség
  • a külföldi kiküldetésekkel járó 1-2 hetes távollét vállalása
  • pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • csapatjátékos, aki képes hatékonyan és tisztelettudóan dolgozni, kommunikálni és problémákat megoldani
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • mechanikai vagy villanyszerelői/műszerész végzettség
  • műszaki affinitás, szerelési tapasztalat
  • hajlandóság új ismeretek elsajátítására, precizitás
  • PLC programozási ismeret
  • angol nyelvtudás
  • több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • magyar tulajdonú, stabil vállalati háttér
  • versenyképes juttatási csomag
  • modern, nemzetközi munkakörnyezet, globális tapasztalatok és perspektívák
  • szakmai fejlődési lehetőség mind műszaki, mind soft készségek fejlesztésére -folyamatos tanulás
  • fejlődő, összetartó csapat
  • érdekes projektek
  • szakmai támogatás, változatos és felelősségteljes feladatok

Munkahelyi extrák

  • céges rendezvények
  • kerékpártároló
  • parkoló

Az önéletrajzokat az allas@log-x.hu  címre várjuk, a tárgyba kérjük beírni: mechanikai műszerész vagy elektronikai műszerész

Címkék: , ,