fbpx

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Metró Üzemigazgatóság, Metró Forgalmi Főmérnökség,

M2 Forgalmi Szakszolgálata

Metró motorkocsivezető tanuló
munkakörbe felvételt hirdet

A tanfolyam tervezett kezdési időpontja: 2024. április

A képzés várható időtartama: 7 hónap

Főbb feladatok:

Az M2 metróvonalon a metrószerelvény vezetése automatikus vonatvezérlés mellett, a vonat műszaki állapotának felügyelete.

A jelentkezés feltételei:

Betöltött 20. életév
Alapfokú iskolai végzettség

Előnyt jelent:

Vasút szakmai ismeretek
Műszaki jellegű szakmai végzettség
Középfokú végzettség (érettségi)

A metró motorkocsivezetői munkakör betöltésének feltételei:

Egészségügyi- és munkaköri alkalmasság 203/2009. (IX.18) Kormányrendelet szerint
A metró motorkocsivezetői tanfolyamon való részvétel
A munkakörnek megfelelő hatósági vizsga sikeres letétele

Jövedelem a tanfolyam ideje alatt: bruttó 374.100 Ft/hó, amely az elméleti képzést követően bruttó 391.500 Ft/hó – ra emelkedhet. Tanfolyami ösztönző rendszer keretében a feltételek teljesítése esetén maximum bruttó 400.000 Ft-ban részesül.

A járművezető kezdő alapbér bruttó 2.997 Ft/óra (átlag 156,6 óra/hó), mely műszakpótlékkal, minőségi és teljesítmény prémiummal egészül ki (átlagos foglalkoztatás esetén kb. bruttó 618.000 Ft/hó).

Amit még nyújtunk:

Stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség
A speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
Cafetéria
Ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
Üdülési és sportolási lehetőségek
Igény szerint munkásszállói elhelyezés

Jelentkezési határidő: 2024. március 17.

Jelentkezni önéletrajz leadásával lehet!

Hirdető: BKV Zrt.