fbpx

A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT.

mechanikus karbantartó munkatársat keres

Szeretnéd kicsit közelebbről látni, hogyan működnek a szerkesztőségek, nyomdák, milyen a média világa?

Ha azt mondom, Lakáskultúra, Mandiner, Metropol …akkor magunkról mesélek!

A Mediaworks Hungary Zrt. egy olyan országosan ismert és jelen lévő médiavállalat, ahol arra törekszünk, hogy értéket teremtsünk nap mint nap, értékes és pótolhatatlan kollégák segítségével.

Légy Te is tagja csapatunknak, és segíts nekünk abban, hogy a budapesti nyomdánk olajozottan működjön!

A Mediaworks Hungary Zrt. háromműszakos nyomdai munkavégzésre mechanikus karbantartó munkatársat keres

Feladatok:

Nyomdai és kiszolgáló gépek javítása, karbantartása
A nyomdagép mechanikus elemeinek ellenőrzése, esetleges cserék elvégzése
A munkakörhöz tartozó karbantartási dokumentációk naprakész vezetése

Elvárások:

Szakirányú végzettség (géplakatos, mechanikai műszerész, gépszerelő és -karbantartó lakatos)
Precíz, pontos munkavégzés
Jó logikai készség, fizikai állóképesség és terhelhetőség
Felhasználói szintű informatikai ismeret (Word, Excel), illetve hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelentenek

Amit ajánlunk:

Hosszútávra szóló, stabil munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkaruha
3 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

Budapest XXII. kerület, HARBOR ipari park

Pályázatát bruttó bérigény megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Hirdető: Mediaworks Hungary Zrt.