Nemzetközi megbízónk fő tevékenysége ipari gázturbinák összeszerelése, alkatrészek gyártása, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok:

A szükséges szét- és összeszerelési, illetve lakatos tevékenységek előkészítése és végrehajtása, valamint dokumentálása
A gyártás folyamatának végrehajtása az előírásoknak megfelelően (műveleti utasítások, általános eljárások, minőségterv, állagmegóvás, egyéb)
A termeléshez szükséges szerszámok és eszközök használata (kézi-gépi mérőeszközök)
A gyártás fejlesztése, termelékenység növelő akciók bevezetése a hatékonyság növelése, az egyszerűsítés és sztenderd munkavégzés érdekében
Anyaghiányok folyamatos követése, jelentése a mielőbbi teljesítés érdekében
A munkafolyamatokhoz kapcsolódó rendszerek használata
Az előírásoknak nem megfelelő eltérések feltárása és visszajelzése, hibajavító javaslatok és azok bevezetése
Az elvégzett munka minőségügyi ellenőrzésének elvégzése mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal, eredmények megfelelő rögzítése

Elvárások:

Legalább szakmunkás bizonyítvány
Alapfokú számítógépes ismeretek

Munkaidő

Választható 2 vagy 3 műszakos munkarend

Amit kínálunk

Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai 50% + túlórapótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
Hosszú távú munkalehetőség
Kedvezményes melegétkezés
Ingyenes céges buszjárat (Budapest – Pest megye – Heves megye) vagy utazási költségtérítés
Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
​Ajánlási bónusz

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a “jelentkezem” gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott email címen!

Hirdető: Humán Centrum Kft.