fbpx

Pozíció leírása:

Kőszegi partnercégünk számára keresünk Mechatronikus karbantartót !

Feladatok:

Mechatronikus karbantartási munkák elvégzése
Gyártó berendezések javítása (hibakeresés, hibaelhárítás, gépek beállítása a helyes működésre, hibaok keresés, javaslattétel a hiba elkerülésére)
Gépek folyamatos működésének biztosítása
Megelőző karbantartási munkálatok elvégzése, dokumentálása
Szerelőpárokban való munkavégzés

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér + Kiemelt műszakpótlék
Cafetéria juttatás
Csatlakozási bónusz (próbaidőt követően)
Jelenléti bónusz belépéstől
100% utazási támogatás (bérlet vagy céges buszjárat Szombathelyről, Zalaegerszegről, Vasvárról és Körmendről) vagy km támogatás
Lépcsőzetes betanulás, mentorálás
Fejlődési lehetőség

Elvárások:

Mechatronikai/elektronikai szakirányú végzettség
Képesség egyéni munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
Együttműködés a csoporttagokkal
Feladatok eredményes elvégzése önállóan
3 műszak vállalása (2 műszak, alkalmanként éjszakai műszak)
Karbantartói munkakörben szerzett tapasztalat, ill. német nyelvismeret előny.
PLC ismeretek
Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.