BUDAPEST X. kerület– Megváltozott munkaképességű kézi csomagoló munkatárs 4 órás részmunkaidőben

Starjobs Magyarország Kft.

Rólunk:

· 19 éve stabilan működő, dinamikusan fejlődő cég vagyunk

· A munkaerőkölcsönzésen túl, bércsomagoló és egyéb bérmunka szolgáltatásokat is nyújtunk X. kerületi telephelyünkön

· Megváltozott munkaképességű munkavállalókat foglalkoztató üzemünket 2020-ban alakítottuk ki és valóban szeretjük, amit csinálunk. Nyitottak és vállalkozó szelleműek vagyunk, akik a minőségi munka mellett jól is érzik magukat együtt.

Amit nyújtani tudunk / Amiért szeretsz majd velünk dolgozni:

· Támogató, megtartó, sokszínű, összetartó csapat

· Kellemes, családias, közvetlen munkahelyi légkör

· Munka és magánélet egyensúlya

· Munkáddal hozzájárulhatsz az értékteremtő küldetésünkhöz

· Hosszú távú munkalehetőség

· Jövedelem 4 órás részmunkaidőben bruttó 133.400,- Ft

· Próbaidőt követően jogszabályban meghatározott munkába járás költségtérítése

Feladatok:

· Kézi és félautomata gépi csomagolás

· Por állagú növényi és állati eredetű termékek zacskókba töltése

· Félautomata gépekhez tasakok előkészítése

· Tasakok címkézése

· Tasakok mérése

· Kész termékek dobozolása

· Papír és nyomdaipari termékek összeállítása és ragasztása

· a pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

· Érvényes tüdőszűrő (elengedhetetlen)

· Érvényes komplex orvosi szakvélemény, vagy fogyatékossági támogatásra való jogosultság (elengedhetetlen)

· Öregségi nyugdíjas, de érvényes komplex orvosi szakvéleménnyel rendelkező munkavállalók jelentkezését is várjuk!

· Higiéniára és munkájára igényes hozzáállás

· Monotóniatűrés

· Pontos és gyors munkavégzés

· Megbízhatóság

· Motiváltság

Előnyt jelent:

· hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkaidő:

· 4 órás részmunkaidő (8-12)

Munkavégzés helye:

· Budapest X. kerület, (KÖKIhez és a Richter gyógyszergyárhoz közel)

Hirdető: Starjobs Magyarország