fbpx
A jelentkezés lezárva

Megbízónk egy nagyon sikeres, nemzetközi hálózattal rendelkező családi tulajdonban lévő osztrák vállalat, mely kiváló minőségű speciális építőanyagok – mint például a cserépragasztók és a fúgázóanyagok – világpiaci vezetőjeként folyamatosan növekszik.
A vállalat az osztrák régiós központ irányítása alatt évek óta van jelen a magyar piacon. Az értékesítési csapat bővítésére keresünk egy burkolói tapasztalattal rendelkező értékesítési tanácsadó munkatársat
Kelet-Magyarország illetve Dél-Magyarország régió vagy Pest-Megye

Olyan szakembert szeretnénk, aki
·       több éves gyakorlati tapasztalattal rendelkezik a burkoló- és segédanyagok területén
·       kommunikativ és nyitott, kezdeményező jellegű személyiség és szeret kapcsolatban állni építőipari cégekkel, burkoló kollégákkal és a nagykereskedelemmel
·       megvan az utazási hajlandósága Magyarországon és esetenként Ausztriába
·       van egy közepes német nyelvtudása (alternatívaként esetleg angol), nyelvvizsga nem szükséges!
·       nyitott és proaktív az építőipari projektek felkutatására és megszerzésére
·       hűség, megbízhatóság, magas szintű elkötelezettség, és belső motiváció jellemzi.

Az Ön elvárásai:
·       hosszú távú értékesítési munka egy nagyon stabil nemzetközi vállalkozásnál az építőanyag iparágban
·       meglévő ügyfelek átvétele és bővítése
·       új ügyfelek megnyerése egy kiváló minőségű termékkel
·       kapcsolatrendszer létrehozása, ápolása az építőiparban és építési projektek felkutatása
·       Home Office-ból való munka saját időbeosztással
·       vonzó fizetési csomag céges autóval magánhasználatra is.

Az Ön feladatai:
·       Ön egy nagy értékesítési területért lesz felelős – Budapesttől Nyíregyházáig, Szegedet és Békéscsabát is beleértve
·       fejlesztési szakaszban lévő építőipari projektek felkutatása és szerződések megkötése, amelyeket szakkereskedőkön keresztül teljesít.
·       Ön kommunikál a burkolókkal, nagyobb építőipari vállalatok/vállalkozások saját burkolócsapatával és a szakemberekkel
·       termékbemutatót és továbbképzéseket tart és szervez, valamint termékszakértőként támogatja az ügyfelei szakembereinek munkáját
·       közvetlenül az osztrák értékesítési vezetőnek riportál és szorosan együttműködik más magyarországi kollégákkal.