A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Forgácsolási gépparkunkkal Európa legnagyobb gyártó területe vagyunk a cégcsoporton belül. 9000 négyzetméternyi területén több mint 200 fő kollégánk 3 műszakban gondoskodik a zavartalan termelésről. Évről évre dolgozunk a gépkapacitás növelésén és gépparkunk korszerűsítésén, melyet új gépi- és technológiai beruházásokkal és a már meglévő géppark folyamatos fejlesztésével valósítunk meg.

EZEK LESZNEK A FELADATAID

Forgácsolási területen minőség ellenőrzési feladatok végrehajtása
Egyszerűbb geometriai mérések elvégzése manuális eszközökkel (tolómérő, mikrométer, idomszer, vizuális)
Bonyolultabb mérések elvégzése speciális mérőberendezésekkel (3D koordináta mérőgép, kontúroszkóp, felületi érdességmérő, endoszkóp)
Gyártásközi szúrópróba ellenőrzés a termelésben
Nem megfelelő anyagok zárolása és minőségi jelentés készítése a hibákról

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

3 műszak vállalása
Középfokú műszaki végzettség
Alapszintű mérőeszköz és méréstechnikai ismeret
Műszaki rajz olvasási ismeret
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

Tiszta munkakörnyezet és modern géppark vár
Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagot nyújtunk kollégáinknak (teljesítményprémium, cafeteria, jelenléti prémium, év végi bónusz, banki kompenzáció)
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
50%-os műszakpótlék jár 18.00 – 06.00 közötti munkavégzésnél
Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat a COVID mentes időszakokban
Saját konditermünk és számtalan sportszakkörünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

3D-s koordináta mérőgép ismerete
SAP ismeret
Alapfokú angol nyelvtudás

Hirdető: Knorr-Bremse Rail Systems Budapest