Budapesti, családias összeszerelő üzembe keresünk munkatársakat hosszú távra, egyműszakos munkavégzésére!

Ügyfelünk környezetbarát és energiahatékony rozsdamentes acél égéstermék-elvezető rendszer vezető szállítója.

Termékportfóliója rozsdamentes acél égéstermék-elvezető rendszereket, kémény elemeket – például finompor leválasztókat, huzatszabályzókat, füstgázcsappantyúkat, hangtompítókat, kéményventilátorokat – és hővisszanyerő rendszereket tartalmaz magánépületek, valamint kereskedelmi és ipari ingatlanok számára egyaránt.

Feladatok:

Mérőeszközök használata (tolómérő)
Műszaki rajzok olvasása
Beérkező alapanyagok minőségi ellenőrzése
A gyártott termékek minőségi ellenőrzése
Felmerülő hibák dokumentálása, lehetőség szerint javítása
Raktározási feladatok

Elvárások / Requirements

Elvárások:

Érettségi vagy szakközépiskolai végzettség
Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat (1-3 év)
Excel ismeret
Megbízhatóság
Targoncás jogosítvány előny

Amit nyújtunk / Benefits

Amit kínálunk:

Egyműszakos, kiszámítható munkarend
Hosszútávú munkalehetőség
Könnyen megközelíthető, belvárosi munkahely

Hirdető: Randstad Hungary Kft.