Szívesen dolgoznál minőségellenőrként és még tapasztalatod is van benne? Megbízónk Dél-Dunántúl egyik meghatározó autóipari beszállítója, közel 30 éve foglalkozik forgácsolással alkatrészek és szerszámok, gépalkatrészek gyártásával.

Mi lesz a feladatom?

Betartani és betartatni a termelés során elvárt minőségi előírásokat

Elvégezni, ellenőrizni az alapméréseket

Gyártás folyamatának felügyelése, felmerülő problémák kezelése, megoldása

Az előírt kalibrálási feladatok elvégzése

Legyártott termékek ellenőrzése, válogatása, jó és hibás termékek csoportosítása

Szállításra váró termékek előkészítése

A munkakör betöltéséhez szükséges:

Középfokú szakirányú végzettség (gépi forgácsoló, CNC gépkezelő, esztergályos, CNC forgácsoló, gépgyártástechnológiai technikus) megléte

Mérőeszköz használatban való jártasság

Műszaki rajz olvasási ismeretek

Precíz, pontos munkavégzés

3 műszak vállalása (5:40-14:00; 13:40-22:00; 21:40-06:00)

Amit a munkádért kínálunk:

Határozatlan idejű szerződés

Hosszútávú munkalehetőség

Munkába járás támogatása

Havi jelenléti prémium

Tiszta, rendezett környezet

Korrekt bérezés

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.