Most csatlakozhat az autóipar területén nemzetközi szinten meghatározó szerepet betöltő partnercégünk debreceni gyáregységéhez. A folyamatos innovatív fejlesztéseknek köszönhetően nem csak egy stabil, hosszú távú munkahelyet biztosítanak, hanem komoly szakmai tudást és karrierlehetőséget is.

Feladatok:

Az előállított termékek előírások szerinti ellenőrzése
Aktív támogatás nyújtása a minőségi problémák elemzésében és intézkedések ellenőrzésében, végrehajtásában
Részvétel a riasztási problémák kezelésében
A munkafolyamatokhoz kapcsolódó dokumentáció pontos elkészítése
Új munkatársak betanításában való aktív részvétel

Elvárások:

Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat minősébiztosítási területen
Minőségügyi eszközök ismerete
Ipari minőségbiztosítási rendszerek ismerete
Microsoft Office (elsősorban Word és Excel) magabiztos használata
Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Alapbér + pótlékok + bónusz
Szakmai fejlődési lehetőség
Hosszú távú karrierlehetőség
Modern munkakörnyezet
Utazási költségtérítés

Előnyt jelent:

Minőségbiztosítási vagy ehhez kapcsolódó területeken (mechanika, kémia, anyagismeret…) végzett tanulmányok
Angol nyelvtudás

Jelentkezés Ha felkeltette az érdeklődését ez a munkalehetőség, akkor kérjük, hogy töltse ki a lenti űrlapot és kattintson a “jelentkezem” gombra! Az önéletrajzát ne felejtse el frissíteni és feltölteni jelentkezése mellé.

Hirdető: Humán Centrum Kft.